Half 2

46'

Substitution - Παναιγιάλειος Out: Αποστόλης. In: Σκούτας.
End Half 1
Τέλος ημιχρόνου σε ενα πολύ καλό παιχνίδι που θυμίζει αγώνα πρωταθλήματος Γ Εθνικής και τις 2 ομάδες να έχουν πολλές ευκαιρίες
Half 1

45'+1

Scoring opportunity Παναιγιάλειος Μπούνας
ο Δρακόπουλος είπε όχι στο πλασέ του

42'

Corner Kick Παναιγιάλειος Χριστόπουλος
Κεφαλιά του Παπαδοπούλου απέκρουσε ο Δρακόπουλος

37'

Παίκτης ημιχρόνου μέχρι στιγμής ο τερματοφύλακας του Παναιγιάλειου Αθανασόπουλος που έχει πραγματοποιήσει 3 εκπληκτικές αποκρούσεις

32'

Scoring opportunity Παναιγιάλειος Γκάτσης
Στη σέντρα σουτ του Μπούνα απο τα δεξια η μπάλα βρήκε το οριζόντιο δοκάρι και ο Γκάτσης σε κενή εστία δεν κατάφερε να κανει το 2-0

28'

Goal! Παναιγιάλειος Γκάτσης Assist: Καφεντζής.
Στην επέλαση του Καφεντζή απο αριστερά γύρισε τη μπάλα στον Γκάτση που στη κίνηση έστειλε με πλασέ τη μπάλα στα δίχτυα του Δρακόπουλου

21'

Scoring opportunity Διαγόρας Βραχνεΐκων Παπαδόπουλος Γ.
Καλό σουτ ο Αθανασόπουλος απέκρουσε

20'

Παιχνίδι στο χώρο του κέντρου με πολλές δυνατές μονομαχίες και αρκετά φάουλ

20'

Substitution - Διαγόρας Βραχνεΐκων Out: Χαλκιόπουλος. In: Πανάρετος.

11'

Corner Kick Παναιγιάλειος Μπούνας
Δεν δημιουργήθηκε ευκαιρία

9'

Free Kick Παναιγιάλειος Χριστόπουλος
Άσχημα χτυπημένο πέρασε πολλά μέτρα άουτ

3'

Αλλαγή για τον Διαγόρα στη Θέση του Πανάρετου ξεκίνησε ο Χαλκιόπουλος

1'

Livecast started!
Pregame

09/08

Yπάρχει καθώς ένας παίκτης του Διαγόρα φοράει σκουλαρίκι και ο διαιτητής κος Παπαδόπουλος δε τον αφήνει να ξεκινήσει το ματς